Штори день-ніч від виробника

Рулонні штори «День і ніч» – цікавий виріб, який все частіше обирають для декорування вікон. Вони набувають все більшої популярності завдяки своїй естетичності та багатофункціональності. Вони привабливо виглядають на вікні і дозволяють створити приватну атмосферу як за допомогою великого , так і меншого ступеня затінення. Що саме представляють жалюзі і які їх переваги?

штори день-ніч від виробника

Як вони виглядають?

Візуально вони складаються з тканини в смуги двох видів матеріалів, розташованих по черзі горизонтально. Один з матеріалів має високу здатність світлопропускання (це сітка або тюль), а інший менш пропускає світло (цупка тканина або блекаут).

Жалюзі сконструйовані таким чином, щоб ми могли легко встановити їх так, щоб вони забезпечували бажане затемнення. Це дуже добре працює і в інший спосіб - правильне розташування збільшить доступ світла в кімнату, не піднімаючи його. . Жалюзі «День-ніч » легко замінять штори та гардни в якості декору вікна.

Які буквають ролети день-ніч?

День-ніч рулонні штори бувають різних кольорів та систем. Йдеться як про кольори матеріалів, так і про різноманітність конструкцій.

У нашому магазині цей тип віконного покриття представлений у двох основних варіантах: відкритого типу і закритого типу. Ми пропонуємо на вибір білу, сіру, золотий дуб, коричневу та чорні комплектуючі. Це дає нам можливість підібрати колір який ідеально відповідатиме стилю приміщення.

Багато переваг

  • Рулонні штори денні та нічні мають багато переваг, які можуть полегшити прийняття рішення про покупку та вибір цього продукту.
  • Вони дозволяють легше регулювати потік світла в кімнаті. Прозорі смужки тканини візуально розширюють простір кімнати.
  • Самі жалюзі мають елегантний, але затишний вигляд і надають кімнатам характеру. Завдяки цьому вони підходять як для офісу, так і для тихих кімнат нашого будинку, наприклад, спальні.
  • Ці шторки не збирають багато пилу, тому щоденний догляд не потрібен. Будь-які забруднення можна видалити губкою без необхідності миючих засобів та очищення.
  • Більш того, як було сказано вище, цей вид жалюзі може легко замінити інші декоративні елементи для вікна, наприклад, класичні штори. Це дозволяє нам економити продукти, час, який ми повинні витрачати для догляду.
  • Безсумнівно, варто звернути увагу на виріб, яким є рулонні штори «день і ніч». Він має багато переваг, які можна чудово використовувати в дизайні інтер’єру та освіженні кімнат. Ми гарантуємо, що вони будуть чудово виглядати на вікнах.

А як щодо способів кріплення ?

Штори день-ніч кріпляться до стіни або стелі, що підходить для великих вікон. Також вони монтуються на віконну раму і такий тип установки рекомендується для вікон із закругленими штапиками. Великою перевагою кожного типу монтажу є те, що рулонна штора після згортання не забирає світло від скла і невидима зовні.