Рулонні штори (тканинні ролети) Івано-Франківськ
Рулонні штори (тканинні ролети) Івано-Франківськ
Рулонні штори (тканинні ролети) Івано-Франківськ
Рулонні штори (тканинні ролети) Івано-Франківськ
Рулонні штори (тканинні ролети) Івано-Франківськ

Рулонні штори (тканинні ролети) Івано-Франківськ

Подобрать ткань

Рулонні штори є надійним сонцезахисним декоративним виробом, попуярним серед власників будинків та офісів, які користуються перевагою за їх привабливий і свіжий дизайн.

Ми працюємо! Відправка Новою Поштою по Україні безкоштовно!

Вибрати тканину Прорахувати ціну онлайнНаші роботи
Залежно від конструкції рулонні штори (тканинні ролети) бувають двох основних видів:
 • Відкритого типу;
 • Закритого типу.
 • ЯК ЗРОБИТИ ЗАМІР ВІКНА ДЛЯ ШТОР ЯК ВСТАНОВИТИ РУЛОННІ ШТОРИролети Івано-Франківськ.-jpg

  Ви можете дізнатися ціну рулонних штор на нашому сайті, і замовити рулонні штори в Івано-Франківськ з безкоштовною доставкою від професійного досвіченого виробника. Ми відправимо готові рулонні штори точно вашого розміру і відмінної якості з гарантією 2 роки!

  Чому варто купити рулонні штори на замовлення:

  • Вони дуже універсальні і можуть підходити та доповнювати будь-який тип інтер’єру приміщення.
  • Тканинні ролети також дуже функціональні, коли справа доходить до контролю (або блокування) світла, забезпечуючи конфіденційність і хорошу ізоляцію.
  • Рулонні штори бувають різних систем та дизайну матеріалів, тому у вас є великий вибір, коли справа доходить до стилю вашого будинку!
  • Ну і звичайно основна функція сонцезахисту та від допитливих поглядів з вулиці!

  Основні типи тканин для рулонних штор

  • Блекаут рулонні штори (100% затемнення)
  • Дімаут рулонні штори (60% затемнення)
  • Спеціалізовані рулонні штори (тканини типу Скрін, термо
  • Всі ці конструкції доступні в різних кольорах і матеріалах. Вони також мають чудові показники ультрафіолетового випромінювання для захисту меблів у вашому домі.
  фотоштори франківськ

  Де найчастіше використовуються тканеві ролети:

  Спальні

  Рулонні штори блекаут blackout ідеально підходять для установки в спальнях. Блокуючі тканини дуже добре забезпечують конфіденційність і затримують небажане світло вдень або вночі. Коли ролети повністю опущені, ви зможете насолоджуватися високим рівнем приватності у своїй спальні.

  Кухні

  Двома найбільш запитуваними типами ролетних тканин для кухонних вікон є блекаут і цупкі сонцезахисні тканини дімаут (60% затемнення і більше) . Який із двох типів ви виберете, залежить від бажаного рівня затемнення. Використання водостійких матеріалів для кухонних вікон також є гарною ідеєю, щоб запобігти пошкодженню та швидкому забрудненню.

  Вітальня

  Більшість власників замовляють тканинні ролети в будинок комбінуючі усі три типи рулонних тканин разом у своїх житлових приміщеннях. Фактично, вони навіть іноді можуть використовувати комбіновані кронштейни та встановлювати подвійні рулонні штори, щоб дозволити використовувати будь-який ролет у різний час.

  Як чистити рулонні штори?

  Рулонні штори дуже легко обслуговуються.
  1. Для очищення пилу використовується пилосос, а для дрібних плям стане в нагоді волога ганчірка.
  2. Не будьте занадто грубими по відношенню до тканини, оскільки її покриття може пошкодитися або колір може вицвісти. При бережному віношенні штори прослужать довгий час. Вони мають оптимальне співвідношення ціни а як
 • Якщо потрібне серйозне очищення, скористайтеся рекомендаціями виробника тканини. Якщо під час технічного обслуговування вам знадобляться додаткові відомості про матеріал, радимо зв’язатися з вашим постачальником штор. Зазвичай постачальники мають звичайні запасні частини і надішлють їх вам за запитом
 • .