Рулонні штори

Рулонні штори

Подобрать ткань

РУЛОННІ ШТОРИ (інші назви: тканинні ролети, рулонні жалюзі) - це різновид штор, коли полотно із тканиною закріплюється на спеціальному валі-трубі, і регулюється за допомогою механізму управління із ланцюжком. Внизу штора має спеціальний алюмінієвий натягувач тканини.

Управління шторою можливе: ручне за допомогою ланцюжка або автоматичне (за допомогою пульта ду). ЯК ЗАМІРЯТИ ВІКНА ДЛЯ ШТОР

Кріпиться рулонна штора на дерев яну або пластикову віконну раму за допомогою невеличких кронштейнів, також можлива установка на віконний або дверний пройом або потолок.

Види рулонних штор (системи)

Існує два основних типи рулонних штор: рулонні штори з відкритою системою і рулонні штори з закритою системою.

 • Відкритий тип ролет : проста та надійна система, ЇЇ також називають шторами "МІНІ" , особливість полягає в тому що вверху видно вал з тканиною, фіксація тканини до вікна за домогою лески по всій висоті виробу.
 • Закритий тир ролет: вверху вал із тканиною закритий спеціальним алюмінієвим коробом, а збоків тканина по всій висоті захищена спеціальними металевими направляючими планками.
 • Ціна на рулонні штори: залежить від тканини та вибраноі системи. В загальному від 290 грн у відкритій системі за штору 50 см висотою до 160 см.

  ПРОРАХУВАТИ ОНЛАЙН

  Чому ми рекомендуєм замовити рулонні штори: іх основні переваги

  • Рулонні штори займають зовсім мало місця: значна економія простору приміщення
  • В піднятому положенні штори не заважають потраплянню сонячного світла у кімнтау
  • Прості та зручні в управлінні: не потрібно тягнутись вгору
  • Можливі різні варіанти установки таких ролет: на створку вікна, на віконний проріз, монтаж в стелю, також використання штори як перегородки між відділами.
  • Легкий догляд за шторами: не потрібне прання, лише інколи витирати пил за необхідності.
  • Також нашому магазині легко замінити лише тканину придбаних в нас рулонних штор, якщо за роки вона набридає, не потрібно купляти нові штори.
  • Монтаж виробів легкий, не потрібно навіть бути великим спеціалістом. На нашому сайті є інструкція з монтажу ролет, за необхідності звертайтесь до нас, проконсультуємо по необхідним питанням.
  • Сьогодні рулонні штори легко купити в нашому магазині штор «Мир ролет» : дізнавайтесь ціну на сайт та замовляйте онлайн, або ж викликайте майстра для заміру вікон.
  ПРИКЛАДИ РОБІТ

  Сьогодні часто дизайнери пропонують залишати вікна незакриті нічим для того,щоб в кімнаті було якомога більше природнього світла. А сама кімната здавалась при цьому білш просторою.Дизайнери пропонують відмовитись від звичних гардин та портьєр. Однак таке твердження сподобається далеко не всім. В багатоквартирному будинку, у квартирах на верхніх поверхах з вікнами на південну частину, де сонце цілий день світить у вікна. А в довгі зимні вечори життя родини у квартирі з панорамними вікнами без штор буде як на театральній сцені на всезагальний огляд. В обох випадках гарно допомагають рулонні штори!