Тканинні ролети на вікна необхідні цілий рій

Тканеві віконні ролети – це не той продукт, на придбання та використанні якого варто орієнтуватися лише в літній сезон. Звісно що в літній період кімнати прогріваються найлегше і найшвидше, а температура є найвищою в приміщенні. Сонячні промені з нами найдовше.

Однак необхідність закривати вікна дає про себе знати, навіть у холодну пору року. Восени і взимку сонце знаходиться нижче і може сліпити нас сильніше. Це одна з причин, чому може знадобитися покриття вікон. Які інші?

тканеві ролети україна

Довші комфортні вечори

З наближенням осені вечори стають довшими. В результаті ми змушені швидше включити світло вдома. Це не тільки призводить до підвищення рахунків за електроенергію, але й відсутність конфіденційності стає додатковою незручністю. Наші сусіди чи перехожі через вікно бачать, що ми робимо вдома. Тому, щоб отримати відчуття приватності, ми рекомендуємо замовити рулонні штори.

ролети блекаут

Ефективність ролет в опалювалний сезон

  • Під час опалювального сезону надзвичайно важливим питанням, пов’язаним із вікнами та вінонним декоруванням, є збереження тепла в нашому домі. З сезону в сезон ми отримуємо все більші рахунки, тому хочемо заощадити якомога більше. Абсолютним лідером у запобіганні втрат тепла ззовні, безумовно, є зовнішні жалюзі, але внутрішні тканинні жалюзі також допомагають підтримувати температуру в кімнаті. Їх найбільшою перевагою перед зовнішніми є ціна, яка значно нижча.
  • На продуктивність внутрішніх тканевих ролет впливає багато факторів: товщина стіни, інтенсивність сонячного світла, теплоізоляція будівлі або спосіб монтажу ролет..
  • рулонні штори україна
  • Найкращим вибором буде монтаж до віконної рами рулонних штор в закртій системі, тобто з бічними планками та коробом зверху. Завдяки цьому тепле повітря з приміщення не матиме прямого контакту з холодним склопакетом. Рекомендуємо також купити ролети на замовлення, тому що такі тканинні ролети правильного розміру гарантують високу довговічність, використовуються найкращі матеріали та найкраще виконають поставлене завдання.

Який матеріал для ролет обрати?

  • Перш за все, якщо розглядати найбільш функціональні та теплоізоляційні матеріали, то в нашому магазині – це матеріали групи блекаути. Вони також захищають від сонця, оскільки сильно затемнені і частково запобігатимуть нагріванню кімнат.
  • Вибираючи матеріал, слід також враховувати його колір. Темні кольори ролетних тканин швидше нагріваються, більш затемнюють приміщення, а не охолоджують. Світлі кольори, навпаки, відбивають сонячні промені, але не так сильно затемнюють кімнату, як перші.
  • Щоб не допустити такої великої втрати тепла в холодні дні, слід подбати про вентиляцію відповідно до пори року. У похмурі дні слід закривати вікна, щоб тепло не так швидко «виходило» з нашого будинку. У сонячні дні варто відкривати вікна і відкривати жалюзі, щоб кімнати максимально прогрілися. Також важливо закривати вікно відразу після заходу сонця.
  • Віконні тканеві ролети будуть функціональними цілий рік. Вони мають великий вплив на обігрів приміщень і утримання тепла всередині. Вони сприяють збільшенню заощаджень, що з кожним роком стає все більш потрібним і стандартним у облаштуванні наших осель.
  • тканинні ролети блекаут