Чим відрізняються тканинні ролети від жалюзі

Тканинні ролети (рулонні штори) стали дуже популярні на ринку текстилю, оскільки це дуже зручна, красива і функціональна шторка. 20.09.2019

Комплектація ролети (рулонної штори)
Зовні штора складається з:
  • полотна тканини, яка намотується вгорі на трубу-вал.
  • алюмінієва труба (вал).
  • механізм управління тканинними ролетами.
  • кріплення і фіксація ролети.
viber imag3e

Зафіксувати штору можливо в будь-якому положенні (підняти повністю, опустити повністю, зафіксувати по центру вікна). Управляти шторою легко за допомогою ланцюжка.

Тканини для рулонних штор відрізняються своєю щільністю від звичайних тюлевих тканин, мають спеціальні поверхні, які покриті спеціальним захистом, завдяки чому пил на сідає на тканину. Вибір тканин дуже великий, можливо підібрати тканину для рулонної штори під самий різний дизайн приміщення.

Трохи про жалюзі ...

Жалюзі - це класичний спосіб захисту від сонця, найвідоміший усім на ринку.

Основні види жалюзі:

  • горизонтальні жалюзі.
  • вертикальні.

В горизонтальних жалюзі алюмінієві ламелі розташовані горизонтально, в вертикальних жалюзі - тканинні смуги підвішені вертикально на карнизі.

Незважаючи на те, що обидва типи продуктів (рулонні штори і жалюзі) виконують одну і ту ж функцію захисту від сонця, вони повністю відрізняються: за зовнішнім виглядом, додатковими важливими функціями, комплектуючими та ін.

В Україні тканинні ролети часто називають рулонні жалюзі, це трохи вводить в оману. Але все таки звичайні жалюзі і тканинні ролети це два різних види товару, які виконують функцію сонцезахисту.