Рулонні штори день-ніч

Тканинні ролети день-ніч

Ми часто чуємо про штори день-ніч, але складно зрозуміти з першого разу що це саме за жалюзі, і взагалі чим вони відрізняються. Іноді клієнти хочуть замовити штори день ніч в нашому магазині штор "Світ Ролет", але зі звичайних тканин для звичайних рулонних штор, ми пояснюємо що це неможливо.

шторы день ночь фото

Також вони мають інші назви, напевно так склалося на ринку України: запам'ятайте штори день-ніч, жалюзі день-ніч, штори зебра, штори Делайт - це одне і теж.

Основні відмінності ролет день-ніч від звичайних ролет
  • Полотно самої тканини ходить по колу, тобто це два шари тканини (навіть англійською мовою звучить: double roller blinds і перекладається як подвійні рулонні штори). У звичайних тканинних ролетах тканина намотується в один шар.
  • Тканини обов'язково йдуть в смужку ( чергуються тюлева і тканинна смужки), тому і створюється ефект дня або ночі.
  • Більш складна конструкція системи та фіксації до вікна ніж у звичайних тканинних ролетах.
шторы день ночь

Жалюзі день-ніч (або ролети день-ніч) виділяють як окремий тип рулонних штор, так як вони виконують ту ж функцію сонцезахисту і декору вікна в приміщенні, але відрізняються зовні і трохи функціонально.

Купити рулонні штори ден-ніч можливо відкритого та закритого типу.
Основні переваги штор день-ніч
  1. Можливість регулювати потік світла , в положенні штори день є можливість подивитися вулицю, в положенні ніч ні Ви не бачите, ні Вас не бачать. Також можливо регулювати штору на необхідному положенні як звичайні тканинні ролети.
  2. Унікальний мінімалістичний зовнішній вигляд. Як казав Ніколас Барроу: «Мінімалізм це не недолік чогось, це просто ідеальна кількість всього». Все таки раніше неможливо було купити ролети день-ніч в Києві (Україні) так як їх просто не було, вони з'явилися останніми роками як новинка на ринку декору вікон, і завдяки своїй функціональності підкорили наших клієнтів . Оскільки мінімалізм зараз в тренді, то і самі шторки відмінно підходять в будь-яке приміщення: тканини штор день-ніч сучасні і добре продумані, і що важливо, постійно оновлюються їх колекції.
  3. Довгий термін служби. Служать жалюзі день-ніч довго як і звичайні тканинні ролети.
  4. Ефектний і багатий зовнішній вигляд : зараз в нашому магазині величезний вибір фактур і відтінків тканин для день ніч, дуже легко підібрати для вас найкращий варіант. Якщо Ви вже захотіли замовити рулонні штори день ніч, телефонуйте, ми прорахуємо ціни по вашим розмірами і виготовимо для Вас в короткі терміни.