Ролети день-ніч
Ролети день-ніч
Ролети день-ніч
Ролети день-ніч
Ролети день-ніч
Ролети день-ніч

Ролети день-ніч

Підібрати тканину

Рулонні штори ДЕНЬ-НІЧ - особливий і найновіший вид рулонних штор, відмінно доповнюють і створюють затишок в будь-якому приміщенні.

Штори день-ніч відрізняються від звичайних тканинних ролет: конструкцією системи, окремими спеціальними тканинами в смужку, зовнішнім виглядом.

Конструкція системи день-нічскладніша від системи звичайних рулонних штор. Фактично, тканина обертається по колу, що дозволяє досягти ефекту регулювання світла в приміщенні, де встановлен такі штори.

Рулонні штори день-ніч: ціна

Вартість однієї штори від 500 грн залежно від розмірів вашого вікна,вибраної тканини та системи(відкритої чи закритої).

ЯК ЗАМІРЯТИ ВІКНО ДЛЯ РОЛЕТ ДЕНЬ-НІЧ ВІДЕО ЯК ВСТАНОВИТИ РОЛЕТИ ДЕНЬ-НІЧ

Всі тканини для штор день-ніч складаються з чергування темних і прозорих тюлевих смуг. Коли світлі смуги збігаються (тобто накладаються одна на іншу) виходить ефект «День» , якщо ж темні смуги закривають напівпрозорі - ефект «Ніч» . Позицію шторки легко регулювати самостійно за допомогою обертання ланцюга управління.

Наші роботи
Рулонні штори день-ніч можливо виготовити: відкритого і закритого типу

Також можливо зробити штори день-ніч з автоматикою, тобто управління шторою дистанційно за допомогою пульта.

Особливості штор день-ніч відкритого типу

день-ночь фото

 • Вгорі видно вал з тканиною
 • Роль напрямних виконує тросик, який фіксує тканину до вікна по всій висоті полотна.
 • Немає напрямних планок з боків і алюмінієвого короба накладки вгорі.
 • При відкритті вікна штори не бовтаються і не створюють зайвого шуму в приміщенні.

Як заміряти вікна для системи відкритого типу
 • Ширину міряємо по лінії штапіка
 • Высоту міряємо повністю всієї рами вікна, яка відкривається, як на фото

Штори день-ніч закритого типу

день-ночь закрытого типа
  Вгорі вал з тканиною закритий фігурним алюмінієвим коробом.
 • З боків по обидва боки розташовані напрямні алюмінієві планки.
 • Зовні закрита система виглядає дуже гармонійно з вікном.
 • У шторах день-ніч можлива тільки закрита система Besta Profil з п-подібними напрямними планками

Колір системи: білий, коричневий, золотий дуб, горіх, махагоні.

Максимальна ширина рулонної штори закритої: 135 см.

Максимальная висота рулонної штори закритої: 230 см.

Установка: на раму вікна, на стіну, на двері.

ЯК ЗАМІРЯТИ САМОСТІЙНО ЗАКРИТУ СИСТЕМУ
Читати повністю

Ролети стабільно увійшли в життя багатьох споживачів. Це зручна і практична конструкція, що дозволяє на свій розсуд регулювати положення жалюзі, тканинні ролети день ніч "ціна=якості".Як і будь-яка продукція, ролети теж з часом тільки вдосконалюються, стаючи більш зручними і практичними. Сьогодні виробники пропонують увазі покупців тканинні ролети день ніч (Київ, Україна) придбати легко і зручно, і це не складає ніяких труднощів, як в звичайному магазині, так і онлайн в mirrolet.com.ua. Напевно багатьох цікавить, чим же відрізняються такі жалюзі від інших. Вся справа в дизайні. На перший погляд здається, що це звичайнісінькі моделі ролетів в різних кольорах. Однак замість принта на виробі красується «зебра». Ні, не малюнок у вигляді тварини, а горизонтальні смуги двох кольорів. Причому одна (яка відповідає за день) завжди світліша від другої, тюлева. Саме за рахунок цієї особливості жалюзі і отримали свою назву. Ті, хто бачив подібні продукти, відзначають, що ролети день ніч Київ виглядають стильно, красиво і навіть якось святково.

Аксесуари дозволяють надати приміщенню особливий зовнішній вигляд, збільшивши візуально кімнату або навпаки зменшивши її. Щоб вірно ролети день ніч купити у Києві, потрібно тільки правильно підібрати відтінки, щоб домогтися ефекту справжнього задоволення. Правда, основне завдання полягає в створенні світлового рішення: коли необхідно, є можливість трохи приглушити світло (за рахунок темних тонів), а в темну пору навпаки додати яскравості.

Як купити тканинні ролети день ніч Київ.

Багато споживачів звертають увагу на звичну класику: білі і чорні кольори - хоча насправді красиво виглядають всі відтінки. До того ж, вирішивши поміняти жалюзі, не доведеться перефарбовувати стіни, щоб ті відповідали новим ролетам. Варто сказати, що якщо необхідно купити ролети день ніч, то це можна зробити в інтернет-магазині «Світ ролет». У нашому асортименті є краща продукція за доступними цінами.

Особливу увагу необхідно приділити матеріалу, коли ви бажаєте купити ролети день ніч. Виробники подбали про те, щоб покупцям не довелося регулярно прати тканинні ролети день ніч ціна яких відповідає якості, і тому обробили її спеціальним розчином, відштовхуючим пил і бруд. Також, не доведеться переживати покупцям і про те, що під дією сонячних променів малюнок вигорить. Якісна і спеціальна фарба дасть можливість виключити цю неприємність. Наш інтернет-магазин mirrolet.com.ua пропонує тканинні ролети день ніч купити в Києві за оптимальною ціною.