Як вибрати тканинні ролети в спальну кімнату

Незважаючи на те, що оформлення вікон - завершальний етап у декоруванні інтер'єру, правильно підібрані штори або тканинні ролети в спальню - не менш важливо, ніж інші елементи декору. Адже спальня - це наша особиста зона, місце відпочинку і спокою. Від того, якими будуть ролети на вікна в спальню, залежать настрій, атмосфера, обстановка і мікроклімат в цій кімнаті. Ця стаття допоможе вам зробити правильний вибір.

тканевые ролеты деньночь в спальне
Які краще купити ролети в спальню?

Найбільше тепла і елегантності додають саме тканинні жалюзі (вони ж рулонні штори) . Вони прекрасно розкривають красу матеріалу. За рахунок своєї компактності і мінімалізму вони практичніші, ніж штори тюль або фіранки. Встановити тканинні ролети в спальню можна на вікнах різних типів, навіть на мансардні вікна. Їх можливо кріпити:

  • на раму вікна, особливо тоді,коли збоку немає місця для тюлі
  • на сітну над вікном або в сам розріз вікна, на стелю.
2508

Незалежно від системи - відкрита, закрита або з електроприводом - рулонні штори в спальні (фото) надзвичайно декоративні. Принти на тканинах і декоративне оздоблення країв красиво поєднуються з окремими елементами інтер'єру - наприклад, з кольором шпалер або з пофарбованими стінами.

Підбираючи рулонні штори в спальню, важливо враховувати і колірну гамму оформлення інтер'єру. Якщо меблі і стіни білого кольору, то для контрасту можна вибрати бежеві кольори.

Якщо потрібно створити максимальний ефект затемнення, то рулонні штори в спальню замовити варто з тканиною блекаут (100% затемнення), а також в закритій системі. Взимку вони захищають від втрат тепла, а влітку - від перегріву, не закриваючи приміщення від денного світла. Також вони пригнічують шум падаючого дощу або граду.

Якщо купити тканинні ролети в спальню з електроприводом, буде легше регулювати подачу світла, використовуючи пульт дистанційного керування - злегка затемнити вид за вікном і яскраво висвітлити ваше простір або повністю приховати ваш яскравий колір.

bo
Що потрібно знати, щоб замовити ролети в спальню в Києві?
  1. Враховуйте те, на яку сторону виходять вікна вашої спальні. Якщо на південь або захід, і вдень в кімнаті жарко і дуже яскраве світло, то не потрібно вибирати полотна в темних тонах.
  2. Зверніть увагу на щільність самої тканини . За рахунок щільності тканини можна вибирати самі світлі кольори, тонкі фактурні візерунки і навіть фотодрук.
  3. Коли вікна виходять на північ, віддавайте перевагу більш тонким тканинним ролетам, які не є бар'єром для природного світла, напівпрозорим.
  4. Перед тим, як вибрати слід враховувати спосіб їх монтажу , тобто те, як вони вішаються, також обов'язково перевіряйте комплектацію самої штори.
Ознайомтеся з фото наших робіт і каталогом тканин. Якщо у вас залишилися питання або ви хочете дізнатися, яка ціна ролет в спальню в Україні, залиште онлайн-заявку, зателефонуйте за вказаними контактними телефонами, викличте зморщок на електронну адресу: office@kraevid.in.ua або скористайтеся калькулятором розрахунку замовлення.