Рожеві штори, а також рожевий в інтерєрі

Рожевий в оформленні робочого місця

М'який рожевий в оформленні робочого місця застосовують в якості кольорового акценту, який розбавляють майже однотонну бежеву палітру. При цьому для оформлення вибирається грамотні бежеві відтінки, оскільки саме цей тон можливо відмінно скомбінувати з рожевим.

розовые шторы

Рожевий з сірим: жіночі колори

Комбінація цих забарвлень в оформленні дуже подобається представницям жіночої половини людства і діточкам. Таку палітру досить часто застосовують при замовленні рожевих штор для перетворення кімнати дівчинки. Проте, чоловіки також зможуть стерпно віднестися до рожевої гамми, якщо їм надати приміром приглушені тони цього відтінку.

Відображення дівчачої кольорової палітри повністю залежить і від підібраної стилістики. Досить нерідко ці забарвлення можна зустріти в оформленнях, які по стилістиці відносяться до арт-деко і класичній стилістиці.

Але строкаті, схожі з фуксією забарвлення можна застосувати і в поп-арті, і в сучасній стилістиці. При цьому зовсім по-іншому розцінюватиметься рожевувате забарвлення в етнічних дизайнах: марокканських, арабських і індійських.

Так що, якщо є бажання внести у своє житло невелику кількість пастельно-рожевої гамми, але є боязнь, що оформлення набере занадто химерного вигляду, то слід приділити увагу східним дизайнерським течіям. У таких дизайнах рожевуватий виглядає незвично.

розовые шторы

Рожеві штори в спальні

У цій кімнаті слід застосовувати м'які пастельні рожевуваті відтінки штор, які відмінно розцінюються не лише жінками, але і чоловіками. У перетворенні простору бежево-вершкові забарвлення і димчасті рожевуваті забарвлення з домішкою пурпурового застосовуються майже в однакових співвідношеннях.

Легкі пастельні рожеві штори штори, диван, пуф поряд з туалетним столиком, подушки на спальному місці - м'яке рожевувате забарвлення усіх предметів дизайну надасть інтер'єру традиційної спальні привабливості комфортабельного жіночого будуара.

За допомогою професійного дизайну зі скромним, майже вибірковим додаванням рожевого тону, не буде жодної ознаки слащавості і неприродності.

Ще сам рожевий може мати, у свою чергу, немало варіацій: більше насичений, попелясто-рожевий, ближче до бузкового і інші. Останніми роками він завоював широку популярність у дизайнерів одягу і інтер'єру, а в 2013 був визнаним коліром року у світі моди.

розовый в интерьере

Ніжний, чуттєвий і, одночасно, стриманий, цей колір прекрасно поєднується з насиченими відтінками, такими як чорний антрацитовий і глибокий синій. Добре гармоніює він також з білим, ліловим, золотистим і попелясто-сірим. Попелясто-рожевий колір чудово підійде тим поціновувачам рожевих відтінків, хто при усій любові не бажає робити зі свого житла ляльковий будиночок, або побоюється перестаратися з гламуром в інтер'єрі.

Використовуючи цей колір в інтер'єрі, потрібно бути вкрай обережним. По-перше, його не можна поєднувати з деякими люмінесцентними кольорами, такими як яскраво-зелений, яскраво-жовтий або яскраво-червоний, які своєю яскравістю просто можуть затьмарити приглушений рожевий відтінок. По-друге, цей відтінок немає сенсу використати в затемнених інтер'єрах, де він ризикує перетворитися на звичайний темно-рожевий або бордовий.

Але, якщо вдасться гармонійно використати сіровато-рожеві відтінки в інтер'єрі, вони безумовно додадуть в нього частинки елегантності, аристократичності і розкоші. Цей колір якнайкраще підійде інтер'єрам в стилі вінтаж, мінімалізм і будь-яким стилям з концепцією ретро. При цьому абсолютно не варто забарвлювати стіни або меблі цілком в цей колір, інакше вони виглядатимуть пильними і недоглянутими. Правильніше забарвлюватиме окремі фрагменти поверхонь або елементи декору.