Рулонні штори відкритого типу
У будь-якому інтер'єрі вікна відіграють одну з провідних ролей, впливаючи на сприйняття усієї кімнати в цілому. У деяких стилях використовуються голі віконні рами, але у більшості випадків вони декоруються шторами або фіранками, які повинні гармонійно поєднуватися з іншою обстановкою. Якщо цього правила не дотримуватися, то загальне враження від інтер'єру буде зіпсовано.
Пластикові і дерев'яні вікна, які так популярні сьогодні, досить універсальні з точки зору дизайну і можуть поєднуватися з будь-яким інтер'єрним стилем. Відмінним варіантом для їх декору стануть рулонні штори замість звичайних. Вони набагато зручніші і функціональніші, а також мають цікаву конструкцію і додають до атмосфери кімнати частину оригінальності.

Рулонні штори представлені широким асортиментом тканин, відрізняються типами (системами), способом згортання полотна тканини і його кольорами. Тому вони підійдуть до будь-якої квартири, будинку і навіть офісу.
Принцип роботи рулонних штор
Незалежно від параметрів конкретного виду, рулонні штори будуються на одному принципі дії. У верхній частині рами поміщається вал-труба, на якій полотно тканини накручується. Вал також може мати короб або бути відкритим. Згортання полотна відбувається за допомогою підйомного спеціально розробленого фірмового механізму (на які ми надаємо гарантію 2 роки! Механізми польського виробника Besta), розміщеного теж у верхній частині рами.
Полотно відкривається або повністю, або фіксується на потрібній висоті, що набагато зручніше за використання звичайних штор. Розмір може бути будь-яким, тому рулонні штори підходять для вікон будь-якого розміру, включаючи найменші.
Рулонні штори: види
З усього асортименту варто виділити два варіанти конструкцій тканинних ролет, що отримали найбільшу популярність.
Рулонні штори відкритого типу (чи відкрита система)
Перший варіант - це рулонні штори відкритого типу.
Мають відкритий вал трубу, який кріпиться прямо до віконної рами, на стіну або на стелю. Полотно тканини самої штори знаходиться у вільному стані, а його стійкість у відкритому стані забезпечується за рахунок планки, що обважнює, яка кріпиться у нижнього краю на усю ширину штори. Додаткова фіксація штори за допомогою струни ("лєски") по усій висоті штори ліворуч і справа. Таким чином, штора залишається розпрямленою і знаходиться у вертикальному положенні, навіть якщо вікно відкрите, відмінно пристає до вікна і не бовтається.
Штори відкритого типу можна виготовити як маленьких так і великих розмірів для панорамних вікон. Також, до них додатково можливо встановити автоматику, щоб легко управляти шторою за допомогою пульта ДУ.

Цей вид рулонних штор найпопулярніший на сьогодні. Секрет простий: це оптимальний варіант ціна=якість на ринку сонцезахисних систем з відмінним терміном служби.
Рулонні штори закритого типу (чи закрита система)
Другий варіант рулонних штор відрізняється наявністю короба, усередині якого розташовується вал. Такі системи мають ті, що додаткові, що направляють, в яких фіксується полотно, коли знаходиться в розгорнутому стані. Також воно щільно притискається до рами, не залишаючи просвітів. Тому подібна конструкція штор буде відмінним варіантом для спальні або дитячої кімнати.

Рулонні штори: переваги
Незалежно від cпособа управління, рулонні штори мають цілий ряд переваг :